Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Izolator cu spuma ​Data start: ASAP Descrierea clientului: Pentru o companie belgiana, specializata in productia si montarea de izolatii termice si fonice cautam izolatori cu spuma. Compania isi dezvolta propriul produs pe baza de granule poliuretanice care asigura izolarea fonica. Descriere profil Conditii salariale: 1500 Euro/Net/Luna Cazare: Pusa la dispozitie de catre angajator contra sumei de 65 de euro/saptamana Transport : decontat in valoare de 125 de euro Numarul de ore lucratoare/zi: 40 ore Locatia: Belgia (tara, oras) Experienta necesara: 5 ani in constructii

Cerinte

Responsabilitati: Izolarea spatiilor / peretilor cu spuma executarea lucrarilor de izolatii propriu-zise (termo-hidro) curatarea si pregatirea suprafetelor care urmeaza sa fie izolate verificarea lucrarilor executate Cerinte Minim 5 ani experienta in constructii Experienta pe o pozitie similara in Belgia constituie avantaj Cunostinte de limba Engleza sau Franceza sau Germana la nivel conversational Scoala profesionala Detinerea permisului de conducere categoria C constituie avantaj Limbi straine: Engleza sau Franceza sau Germana – nivel Conversational Educatie: Scoala profesionala Competente specifice: Alte informatii Se cauta candidati cu conditie fizica buna Motivati si cu spirit de echipa Dispusi sa se deplaseze cu masina personala

4 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja