Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numarul de persoane solicitate: 10 Perioada misiunii 6 luni Data de start ASAP Locatia Klazienaveen, Olanda Responsabilitati • taierea tevilor si foliilor de aluminiu conform planului tehnic; • izolarea placilor si tevilor cu materiale de izolare; • inlaturarea izolatiei vechi, curatarea tevilor/conductelor; • montarea noii izolatii; • utilizarea adezivilor impermeabili; • lucru la inaltime;

Cerinte

Calificari Cerinte - cunostinte de limba engleza la nivel conversational; Experienta necesara - experienta recenta de minim 3 ani in domeniu Educatie - Liceu / Scoala Profesionala Competente specifice • abilitati de lucru atat individual cat si in echipa; • dexteritate; • flexibilitate; • putere de munca; Detalii legate de angajare Conditii salariale Venit: 375 euro/saptamana / net Ore lucratoare: 40 ore/saptamana Informatii suplimentare Alte informatii • Se lucreaza in fabrica in industria petrochimica • Concediu annual – 24 zile platite cu 8% • Cazare este asigurata si platita de care angajator

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja