Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza izolator tevi pentru companie din Belgia. Salariul oferit 1490 euro net/luna. Cazarea se asigura contracost 65 euro/saptamana. Transportul de deconteaza pana la 125 euro. Responsabilitati: • Montarea izolatiei pentru tevi, cai de aerisire, cai de evacuare • Lipirea, sudarea sau atasarea mecanica de straturi impermeabile si izolatoare (aluminiu, zinc) • Inlaturarea izolatiei existente si curatirea suprafetei • Asamblarea materialelor conform schitelor si desenelor tehnice • Folosirea de materiale precum: vata minerala, invelis din sticla fibroasa, cauciuc sintetic, invelis metalic din aluminiu • Pastrarea locului de munca curat si in siguranta

Cerinte

Cerinte: • Minim 5 ani experienta recenta ca izolator tevi • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational • Detinerea permisului de conducere cat. B • Motivatie puternica si responsabilitate De asemenea se cere limba engleza la nivel mediu. Cei interesati pot trimite cv-ul la adresa de e-mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja