Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Număr poziții: 10 Dată începere: imediat Profil candidat: Experiență anterioară minimum 3 ani Cunoștințe de limba engleza nivel mediu/ avansat Responsabilitati: -taierea tevilor si foliilor de aluminiu conform planului tehnic; -izolarea placilor si tevilor cu materiale de izolare; -inlaturarea izolatiei vechi, curatarea tevilor/conductelor; montarea noii izolatii; -utilizarea adezivilor impermeabili; -lucru la inaltime

Cerinte

Ofertă: Salariu: 375 de euro/ saptamana/net Ore lucratoare: 40 ore/saptamana Durata contractului: 6 luni Se lucreaza in fabrica in industria petrochimica Concediu anual – 24 zile platite cu 8% Cazare este asigurata si platita de care angajator Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana .Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja