Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam URGENT persoane cu experienta in lucrari de izolare a acoperisurilor pentru Suedia pe o perioada contractuala de 12 luni. Se lucreaza in jur de 160 de ore pe luna (se plateste 11 EURO pe ora), numarul de ore lucrate fiind mai mare dupa inceperea sezonului. Candidati trebuie sa aiba varsta maxima de 35 de ani si experienta in domeniu de minim 5 ani, de preferat in lucrari de izolare a acoperisurilor in Italia. Persoanele acceptate trebuie sa isi asigure drumul pana la locatie. De asemenea, trebuie sa dispuna de suma necesara pentru cazare si mancare pentru prima luna, in cuantum de 500-600 EURO.

Cerinte

- Limba Engleza la nivel AVANSAT, deoarece se va lucra direct cu contractorul din Suedia, motiv pentru care nu pot exista probleme de comunicare; - Varsta: maxim 35 de ani; - Experienta in domeniu: minim 5 ani; de preferat in izolarea acoperisurilor in Italia, acestea avand structura similara cu cele din Suedia; - Posibilitatea achitarii drumului pana la locatie si a cazarii pentru prima luna (deoarece se plateste in avans).

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja