Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o agentie plasare forta de munca cu sediul central in Germania si cu birouri in mai multe tari precum Olanda, Polonia, Ungaria si Austria, suntem in cautare de 10 persoane cu experienta pe partea de izolatii tevi. Responsabilitati: - taierea tevilor si foliilor de aluminiu conform planului tehnic - izolarea tevilor cu tabla si alte materiale de izolare (vata de sticla, vata minerala, folii de aluminiu) - inlaturarea izolatiei vechi, curatarea tevilor/conductelor - montarea noii izolatii - utilizarea adezivilor impermeabili - lucru la inaltime

Cerinte

- cunostinte solide de limba engleza - experienta recenta de minim 3 ani in domeniu - abilitati de lucru atat individual cat si in echipa - dexteritate - flexibilitate - putere de munca Alte informaţii - se lucreaza in fabrica in industria petrochimica - concediu anual – 24 zile platite cu 8% - NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja