Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm tineri intelectuali, 30-40 ani, angajați, inteligenți, cu timp și fără timp, pentru Radiance System, academie de afaceri și carieră (executive manager) în corporație multinațională. Descrierea jobului -promovarea produselor si serviciilor companiei -mentinerea relatiilor cu actualii colaboratori si constituirea unui portofoliu de noi colaboratori -sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari -colaboreaza cu Managerul coordonator -stabilirea de noi contacte cu potentiali colaboratori -prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei -supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor si serviciilor -executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling, teste biorezonanta) -monitorizarea activitatii concurentei -negociere si incheiere contracte

Cerinte

Descrierea candidatului -cunoasterea produselor/serviciilor si a caracteristicilor specifice brandului -studii medii, preferabil superioare (Medicina / Farmacie) -experienta de minimum 3 luni pe o pozitie similara -cunostinte medii de PC (MS-Office, Internet) -cunostinte de limba engleza -cunostinte minime de marketing -excelente abilitati de comunicare, prezentare -aspect profesional - business -putere de convingere -capacitate de a lucra in echipa -flexibilitate, dinamism, autoorganizare -rezistenta la stres -disponibilitate pentru deplasari

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja