Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm tineri intelectuali, 30-40 ani, angajați, inteligenți, cu timp și fără timp, pentru Radiance System, academie de afaceri și carieră (executive manager) în corporație multinațională. Descrierea jobului: -postarea de anunturi de colaborare pe internet, ziare -selectia CV-urilor -programari interviuri -interviu cu candidatii si testarea acestora -selectia intervievatilor -raportarea catre Managerul coordonator a situatiei procesului de recrutare -realizarea profilului candidatilor

Cerinte

Descrierea candidatului: -studii medii, preferabil superioare (economice, relatii internationale, psihologie) -limba engleza mediu -cunostinte bune de utilizare PC ( MS-Office, Internet) -abilitati foarte bune de comunicare -prezenta agreabila -persoana responsabila si organizata -persoana dornica de a se perfectiona in domeniul resurselor umane

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja