Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: contract legal de munca pe perioada determinata 13.06.2016 - 16.09.2016; salariu net: 1500 lei/luna; cazarea GRATUITA in incinta hotelului; bucatarie la dispozitie pentru ca angajatii sa poata gati. Persoana trebuie sa fie muncitoare, profesionista, politicoasa; Candidatul sa fie absolventul unei facultati economice si/sau de turism ori persoane ce au calificarea de receptioner; Cunostinte de contabilitate primara - cerinta obligatorie; Experienta pe un post similar - minim 6 luni - reprezinta un avantaj; Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera - reprezinta un avantaj; Cunostinte limba engleza nivel mediu - reprezinta un avantaj; Bune abilitati de comunicare si organizare; Corectitudine si responsabilitate in indeplinirea sarcinilor; Capacitatea de a lucra in conditii de stres, atitudine proactiva; Flexibilitate (ture de noapte).

Cerinte

Persoana trebuie sa fie muncitoare, profesionista, politicoasa; Candidatul sa fie absolventul unei facultati economice si/sau de turism ori persoane ce au calificarea de receptioner; Cunostinte de contabilitate primara - cerinta obligatorie; Experienta pe un post similar - minim 6 luni - reprezinta un avantaj; Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera - reprezinta un avantaj; Cunostinte limba engleza nivel mediu - reprezinta un avantaj; Bune abilitati de comunicare si organizare; Corectitudine si responsabilitate in indeplinirea sarcinilor; Capacitatea de a lucra in conditii de stres, atitudine proactiva; Flexibilitate (ture de noapte).

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja