Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING recruteaza personal pentru un lant de cafenele din Dubai (Emiratele Arabe Unite). ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!! Pozitii disponibile: Restaurant Manager – 2 Assistant Manager - 4 Kitchen Manager – 4 Cook - 2 Barista Bronze/Silver/Gold– 4 Team Member – 2 Steward- 4

Cerinte

Responsabilitati: Restaurant Manager - Se incadreaza in departamentul de operatiuni, are in responsabilitate performanta echipei pe care o are in subordine, urmareste procesul continuu de imbunatatire. Assistant Manager – responsabil de buna functionare a cafenelei , indeplineste cerintele si politicile companiei Kitchen Manager- va asigura calitatea fiecarui fel de mancare dupa o reteta standard, se va ocupa de inventar si de costul alimentelor Cook – va asigura fiecare fel de mancare Barista – se va ocupa de prepararea cafelei Team Member- se va ocupa de primirea clientilor in cafenea si de servirea acestora Steward – va fi responsabil de igiena si curatenia din cafenea Cerinte - Varsta: 20 – 40 ani - Cunostinte medii/avansate de limba engleza (reprezinta avantaj cunoasterea si altor limbi straine) - Experienta obligatorie in domeniu: Restaurant Manager : minim 2 ani Assistant manager- minim 2 ani Kitchen Manager – minim 3 ani pe un post similar Cook – minim 2 ani experienta Barista – minim 2 ani experienta pe un post similar Team Member – minim 2 ani experienta Steward – 0-2 ani experienta in domeniul hotelier sau restaurant Beneficii Oferite Conditii de salarizare (net/luna) : Restaurant Manager – 1700$ + tips Assistant Manger – 1100 $ + tips Kitchen Manager – 1100 $ + tips Cook- 600-750$ + tips Barista – intre 750- 950 $ + tips Team Member – 1000 $ + tips Steward -550$ + tips Beneficii: - La salariul lunar se adauga si tips ( cam inca o data salariul pe o luna) - Bilet de avion oferit GRATUIT de angajator - Cazarea este asigurata gratuit in primele 15 zile, timp in care candidatul trebuie sa caute cazare permanenta, fiind asistat de catre angajator - Procesarea gratuita a documentelor in vederea obtinerii permisului de sedere si de munca - Transport pana si de la locul de munca asigurat de angajator

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja