Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: In calitate de Junior Accountant în Veo, principalele tale misiuni vor fi: - realizarea plăţilor către furnizorii interni și externi; - acordarea de suport la intocmirea, actualizarea, eficientizarea procedurilor de lucru existente manifestand interes și implicare în asimilarea unor noi sarcini conform evoluţiei proiectului; - actualizarea periodică a bazelor de date privind clienţii și furnizorii societăţilor alocate si asigurarea arhivării în condiţii de maximă confidenţialitate a documentelor specifice; - furnizarea informaţiilor coerente și exacte membrilor echipei și superiorului în funcţie de sarcinile aplicate; - asigurarea de suport managerului de proiect în vederea realizării de studii și sinteze conform necesităţilor partenerilor; - comunicarea adecvată în cadrul echipei și relaţionarea de o manieră profesionistă cu partenerii din proiect în vederea eficientizării activităţilor desfășurate; - participarea la realizarea situaţiilor financiare periodice pe un portofoliu de clienţi avuţi în gestiune; - realizarea declaraţiilor și raportărilor fiscale specific sub supravegherea managerului de proiect; - asigurarea păstrarii confidentialităţii informaţiilor și a documentelor legate de angajator și partenerii de proiect. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Te așteptăm în echipa noastră să gestionezi diverse situaţii financiare la nivel internaţional! In cadrul proiectului vei răgasi competenţe, determinare și întelegere! Ne dorim un coleg autonom, cu spirit organizatoric și atent la detalii pentru a se alătura Departamentului Financiar–Contabil, la sediul nostru din Iași. Pentru reușită in această misiune este nevoie de: - studii economice, cunoștinţe contabile; - cunoștinte de limba franceză (A2); - cunoașterea programului informatic SAP (prezintă un avantaj); - atentie la acurateţea datelor; - plăcerea de a lucra cu cifrele.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja