Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Colegul nostru va avea posibilitatea și oportunitatea de a lucra într-o mini agenție de turism în cadrul companiei. Rolul său este de a asigura un „voyage sans problèmes” pentru persoanele din departamentul comercial din Franța. Misiuni principale: - Organizarea de deplasări atât interne cât și externe pentru persoanele din cadrul departamentului comercial din Franța (tren, avion, hotel, badge, decont, etc.) și acoperirea tuturor detaliilor administrative aferente acestora; - Eficientizarea serviciilor și contribuirea la dezvoltarea departamentului comercial din Franța. Beneficii: Și pentru că valorificăm dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii: - Training-uri atât în străinătate cât și în țară; - Dezvoltarea carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți; - Mediu de lucru tânăr, dinamic și de succes; - Pachet salarial atractiv

Cerinte

Candidatul ideal: Cerințe: - Cunoștințe de limba franceză (nivel A2-B1); - Cunostinte de limba engleza ( nivel B1) - Cunoștințe pachet Microsoft Office; - Capacitate de organizare și prioritizare task-uri; - Abilități de comunicare și relaționare; - Atenție distributivă; - Disponibilitate la deplasări ocazionale în Franța.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai