Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Contabil în Veo, principalele tale responsabilităţi vor fi: - realizarea plăţilor către furnizorii interni şi externi; - acordarea de suport la întocmirea, actualizarea, eficientizarea procedurilor de lucru existente manifestând interes şi implicare în asimilarea unor noi sarcini conform evoluţiei proiectului; - actualizarea periodică a bazelor de date privind clienţii şi furnizorii societăţilor alocate şi asigurarea arhivării în condiţii de maximă confidenţialitate a documentelor specifice; - furnizarea informaţiilor coerente şi exacte membrilor echipei şi superiorului în funcţie de sarcinile aplicate; - asigurarea de suport managerului de proiect în vederea realizării de studii şi sinteze conform necesităţilor partenerilor; - comunicarea adecvată în cadrul echipei şi relaţionarea de o manieră profesionistă cu partenerii din proiect în vederea eficientizării activităţilor desfăşurate; - participarea la realizarea situaţiilor financiare periodice pe un portofoliu de clienţi avuţi în gestiune; - realizarea de declaraţii şi raportări fiscale specifice sub supravegherea managerului de proiect; - asigurarea păstrării confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de angajator şi partenerii de proiect. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - cunoştinţe de limba engleză la un nivel avansat; - cunoştinţe de limba franceză reprezintă un avantaj; - studii economice, cunoştinţe contabile; - plăcerea de a lucra cu cifrele şi de a gestiona diverse situaţii financiare; - atenţie la detalii şi la acurateţea datelor.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja