Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautăm un inginer constructor debutant pentru a-l forma ca Junior Project Manager, pentru a-şi desfăşura activitatea în cadrul proiectelor noastre din România (Timisoara/Arad). Principalele responsabilităţi: Pregătirea proiectelor prin analiza dosarelor tehnice, selecţionarea materialelor, utilajelor, echipamentelor, identificarea necesarului de personal; Organizarea lucrărilor, analiza metodelor de realizare, efectuarea demersurilor administrative şi tehnice pentru deschiderea şantierului; Urmărirea stadiului lucrărilor, controlul şi asigurarea respectării normelor de Securitate, propunerea de soluţii tehnice; Urmărire bugete. Beneficii: Beneficii : - Formare internaţională; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial şi mediu de lucru atractive.

Cerinte

Candidatul ideal: Eşti absolvent al Facultăţii de Constructii? Ai experienţă sau dacă nu, îţi doreşti să înveţi? Esti motivat, responsabil şi determinat? Te invităm să ne cunoaştem şi îţi oferim oportunitatea să te dezvolţi într-un mediu internaţional. Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de: - Diploma de Inginer Constructor (ideal) -Limba engleză nivel mediu conversaţional - Cunoştinţe teoretice de bază în construcţii - Cunoştinte bune Autocad (2D) şi nivel mediu de experienţă (constituie un avantaj) - Rigurozitate şi consecvenţă - Motivaţie pentru evoluţie profesională.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai