Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului: Avem o super echipă de recrutare care își caută colegi dornici să învețe să: - Identifice potențiali candidați în bazele de date specifice, social media și alte surse cu potențial; - Promoveze oportunitățile profesionale din cadrul companiei; - Utilizeze tehnicile și instrumentele specifice activității de recrutare; - Realizeze testările specifice posturilor deschise (lingvistice/ tehnice); - Elaboreze short-list-ul cu potențiali candidați și să organizeze agenda de interviuri a Recruiter-ilor; - Completeze baza de date și diferitele rapoarte de activitate (zilnice/ săptămânale). Beneficii: Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii: - Training inițial specific activității desfășurate; - Feedback și coaching din partea responsabililor direcți; - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, dinamic și de succes; - Pachet salarial atractiv și bonus în funcție de rezultate.

Cerinte

Căutăm colegi dinamici, motivați și interesați de începerea unei cariere în domeniul Resurselor Umane, în cadrul Departamentului nostru de Recrutare din Iași. Dacă: - Vorbești o limbă străină la nivel avansat; - Deții excelente abilități de socializare, comunicare, prezentare și convingere prin telefon; - Ai spirit de inițiativă, curiozitate și proactivitate; - Ești suficient de flexibil/ă și ai capacitatea de a gestiona mai multe proiecte de recrutare în paralel. Așteptăm nerăbdători CV-ul tău, urmând să te contactăm în cel mai scurt timp posibil!

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai