Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Promec Job SRL isi mareste echipa si este in cautarea unui intern dornic de dezvoltare si de perfectionarea a abilitatilor de recrutare. Locatie: Bucuresti Responsabilitati: - Oferirea de informatii candidatilor privind pozitiile vacante in cadrul companiei - Analizarea solicitarilor si profilului clientilor pentru a identifica cei mai potriviti candidati - Selectia candidatilor in functie de cerintele postului si programarea acestora in vederea participarii la interviuri - Mentinerea unei bune comunicari cu echipa pentru prioritizarea proiectelor - Mentinerea si reactualizarea bazei de date a candidatilor.

Cerinte

Cerinte: - Absolvent de Studii Superioare in sfera stiintelor umaniste ( Resurse Umane sau Psihologie) - Organizare, ascultare activa, focus pe strategie si planificare; - Comunicare buna atat pe plan la intern, cat si extern; - Capacitate buna de coordonare si de prioritizare a activitatilor; - Cunostinte solide de operare MS Office, internet. - Cunostinte avansate de limba italiana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai