Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN angajeaza JUNIOR RECRUITER pentru biroul din Iasi. Candidatul ideal pentru aceasta pozitie trebuie sa fie o persoana implicata, dedicata, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional. Responsabilitatile postului: • selectarea si analizarea CV-urilor; • programarea candidatilor pentru interviu; • realizarea interviurilor si testarea candidatilor; • intocmirea dosarelor candidatilor; • elaborarea listei scurte si prezentarea candidatilor catre angajator; • informarea candidatiilor cu privire la rezultatul procesului de selectie; • consilierea candidatilor in vederea ocuparii celui mai potrivit post in conformitate cu pregatirea si experienta acestora. Beneficii: • salarizare atractiva si bonuri de performanta; • mediu de lucru profesionist si placut; • oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

• bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare; • cunostinte utilizare PC - MS Office; • atentie la detalii si gandire analitica; • capacitate de observatie si analiza comportamentala; • excelente abilitati de organizare, prioritizare si respectare a deadline-urilor; • persoana calma, responsabila si orientata catre rezultate.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja