Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

JUNIOR RECRUITER (Constanta office) Va rugam sa trimiteti CV actualizat + poza doar pe adresa de email a agentiei pana la data de 15 Ianuarie 2017. Responsabilitati: - Administrarea bazei de date a candidatiilor ( a celor plasati, a celor inscrisi, etc.); - Insusirea programelor de munca si a ofertelor curente; - Insusirea procedurilor de lucru generale si a celor specifice fiecarui program de munca; - Prezentarea ofertelor si a programelor de munca catre candidati, atat telefonic, email cat si face-to- face; - Contactarea candidatilor selectati de angajatori pentru anumite oferte si chemati la semnarea contractelor de munca; - Intervieverea si evaluarea candidatilor in engleza; - Completarea formularului de aplicare si procesarea actelor candidatilor; - Semnarea contractelor juridice (mediere, consultanta, etc.); - Centralizarea cererilor de recrutare primite de la coordonatorii de recrutare; - Contactarea si instiintarea candidatilor selectati in vederea stabilirii interviurilor cu angajatorii; - Participarea si efectuarea interviurile preliminare, asa cum cere descrierea jobului; - Participarea la interviurile finale; - Participarea la selectiile finale - Administrarea bazei de date a candidatiilor ( a celor plasati, a celor inscrisi, etc.). Beneficii: - Salariu motivant (Min. 2500 ron/luna) - Program de lucru de 6 ore Va rugam sa trimiteti CV actualizat + poza doar pe adresa agentiei pana la data de 15 Ianuarie 2017. Cerinte - cunostinte de baza in utilizarea MS Office - excelente abilitati de comunicare si interpersonale - bune abilitati de organizare si planificare a unui proiect de recrutare - capacitatea de a gestiona simultan mai multe procese de recrutare

Cerinte

- cunostinte de baza in utilizarea MS Office - excelente abilitati de comunicare si interpersonale - bune abilitati de organizare si planificare a unui proiect de recrutare - capacitatea de a gestiona simultan mai multe procese de recrutare

5 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai