Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Acest job este destinat persoanelor care isi doresc sa lucreze in Anglia in domeniul hotelier / turistic; Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor, in oficii si in zona de serviciu in conformitate cu standardele si procedurile companiei; Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti; Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului; Beneficiile unui astfel de job sunt: Munca se desfasoara in hoteluri de 3-4- 5* Salarizarea incepe de la 7,20 £/ ora. Programul de lucru este de minim 40 h/saptamana. Cazarea este asigurata de catre angajator. Nu se percep taxe / comisioane in tara!

Cerinte

Cerinta obligatorie: limba engleza la nivel conversational – mediu. Cerinta obligatorie: limba engleza la nivel conversational – mediu. Experienta nu este o conditie obligatorie dar reprezinta un avantaj.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai