Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te incurajam sa aplici daca: - vrei un job stabil si interactiv, alaturi de o echipa tanara si vesela; - iti place sa ajuti si sa interactionezi cu clientii, oferindu-le solutii potrivite nevoilor lor; - ai bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare; - esti o persoana serioasa, tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni; Experienta in vanzari nu este necesara, dar poate constitui un plus pentru tine.

Cerinte

Fiind un membru important al echipei, vei fi responsabil cu: - intregirea atmosferei placute de la locul de munca; - mentinerea legaturii cu clientii celor mai iubite companii de banking si telecomunicatii din tara; - customizarea ofertelor adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date. Din aceasta experienta vei castiga: - un program de 6/8 h organizat in intervale orare flexibile. - un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna (salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri de performanta + diverse premii); - acces la servicii medicale private; - un training specializat pus la dispozitie de compania noastra; acces la cartile din biblioteca companiei; - o locatie buna si un mediu foarte prietenos de lucru.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja