Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru un hotel de 5 stele din Dubai,o zona de lux pentru departamente precum: FRONT OFFICE : -Front Office Manager -Night Manager (+ arabic language) -Front Office Shift Leader ( + arabic language) -Receptionist -Data Entry Clerk -Reservation Agent -Bellboys -Bell Captain FOOD AND BEVERAGE: -Waiter/Waitresses -Demi Chef de Parti Hot kitchen -Assistant Pastry Chef -Stewards Shift Leader -Kithen Stewards -Outlet Manager POOL AND RECREATION: -Lifeguard -Recreation Attendant -Fitness Instructor SALES: F&B Storekeeper Sales Executive Security: Chief Security Officer HOUSEKEEPING: -Floor Supervisor -Order Taker Fara comisioane Salariu atractiv + cazare + mancare + transport + bilet de avion + asigurare medicala + contract CV-urile se trimit la adresa de email + o poza full body

Cerinte

limba engleza la nivel avansat experienta anterioara in domeniul pentru care optati varsta cuprinsa intre 20-35 de ani Atentie!Daca nu va incadrati in aceste cerinte va rugam sa nu aplicati

50 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja