Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Doriti sa plecati in Anglia, dar totusi ati dori sa petreceti sarbatorile in tara? Nu e nici o problema, recrutam pentru ianuarie 2017 Primele plecari de anul viitor sunt pe 7 si 14 ianuarie. Descriere job: Recrutam femei pentru pozitia de ‪Infirmier‬ in azile de batrani in Anglia,10 locuri disponibile.‬‬‬ NU se percepe comision de catre companie • Contract de munca pe toata perioada, contract FULL TIME • Salariu 7,50 GBP/ora, acesta ajunge pana la 8,10 GBP /ora(brut) • Se lucreaza minim 30-60 ore/saptamana • Se ofera cazare contra cost, aproximativ 50-90 GBP/ saptamana(cheltuieli incluse) • Uniforma, curs • 28 zile concediu platit/an • Suport 24/7 pe toata perioada sederii • 20 GBP pentru o persoana recomandata de dumneavoastra si care ne devine client Aplica acum si asigura-ti un loc! Suntem o agentie de 11 ani pe piata din Romania si dorim sa te ajutam in alegerea si obtinerea unui loc de munca in domeniul Health and Care in Anglia. Ofertele de munca sunt doar in azile

Cerinte

Cerinte: • varsta maxima 52 de ani • limba engleza, nivel mediu • pentru barbati se cer studii in domeniul medical, psihologie, kinetoterapie, asistenta sociala, cursuri de ingrijitor, asistent medical generalist •pentru femei este suficienta experienta in ingrijirea batranilor chiar daca nu a fost cu carte de munca Un loc poate fi al tau! NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE!‬‬‬

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai