Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam infirmieri si asistenti medicali pentru azile din Anglia Nu se cer cursuri de calificare Nu percepem comision de mediere BENEFICII Plata pentru persoane care NU au 6 luni experienta in UK ca si carer: £7.60/hr primele 4 luni, ulterior £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri Plata pentru persoane care au 6 luni experienta in UK ca si carer: £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri Pentru asistenti cu PIN plata incepe de la 14 lire/hr, dupa 6 luni 15,37 lire/hr Contract pe perioada nedeterminata semnat inca din tara Angajatorul tau este certificat ISO 9001 Se lucreaza in medie 50 - 60 ore/saptamana Concediu 28 zile pe an platit Cazarea este contra cost - aproximativ 50-95 lire/saptamana cu utilitatile incluse (curent, gaz, apa etc.) La sosire in UK - timp de o saptamana cazare cu mic dejun si pranz GRATUITE la un hotel de 4 stele, perioada in care se face cursul de Induction conform CQC - 15 module care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu (daca deja il aveti facut si puteti face dovada lui, nu mai este nevoie sa il faceti). In timpul liber aveti acces in aceasta saptamana la piscina, SPA si sala de sport gratuit in cadrul hotelului. Suport cu deschidere cont bancar si obtinere NINO, DBS 1-2 zile libere pe saptamana in functie de numarul de ore lucrate Suport 24/7 pe toata perioada sederii Traducerea actelor necesare la dosar - GRATUIT 20 lire pentru fiecare persoana recomandata de tine si ne devine client Brexitul nu influenteaza plecarea ta in UK si nu sunt restrictii pentru plecare.

Cerinte

Cerinte: Poti purta o conversatie in limba engleza? Esti o fire calma si prietenoasa? Ai avut grija de cineva din familie, prieteni, vecini etc? Ai cazier curat? Daca raspunsul tau este DA, atunci contacteaza-ne acum telefonic/email sau aplica direct la acest anunt sa programam un interviu online pe Skype sau la sediul nostru din Cluj - Napoca.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai