Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

TI-AR PLACEA SA LUCREZI CU BATRANII, INSA INCA NU AI REUSIT SA GASESTI CEVA PE PLACUL TAU? BRG ARE PENTRU TINE JOBURI DE DOMICILIARY CARER, CARE PRESUPUN DEPLASAREA DE LA O CASA A CLIENTULUI LA ALTA! BENEFICII: -contract pe perioada nedeterminata semnat in tara, cu minim de ore garantate -plata se face o data pe luna si variaza intre 8.10-8.50 lire/h in zilele saptamanii si intre 8.60-9 lire/h in weekend -concediu de 28 zile/an platit -cazare de o persoana/camera este asigurata de angajator (contra-cost aprox. 10-15 lire/noapte, cu utilitati incluse) -pachet de sanatate din partea angajatorului (stomatolog, oftalmolog, medic de familie,...) -veti fi preluati de la aeroport si condusi spre cazare (cost platit de angajator) -cursul obligatoriu de Induction oferit de angajator in primele 3 zile (partea teoretica) + 2 zile (partea de shadowing) -2 ore gratuite de condus sub supravegherea unui instructor -va este asigurata o masina care vine cu plin, masina care ramane la dumneavoastra pana la incheierea contractului -va este asigurata o cartela SIM cu 10 lire credit -combustibil decontat 0,20 lire/mila -suport cu traducerea actelor necesare la dosar - gratuit -suport cu deschidere cont bancar si NINO, DBS

Cerinte

CONDITII: -varsta peste 18 ani -permis de conducere obligatoriu, deoarece jobul presupune deplasarea de la un domiciliu al clientului la altul -fire prietenoasa si rabdatoare -cunoasterea limbii engleze la nivel conversational -experienta nu este necesara -cazier curat

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai