Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Barmanul sugerează, servește și vinde băuturi oaspeților așezați la mese sau la bar, în saloanele de cocktail și în timpul evenimentelor speciale. Respectă standardele de curățenie USPH și HACCP, ServeSafe, politicile și procedurile de mediu și de siguranță la locul de muncă. Salarizarea variaza in functie de experienta si incepe de la 7.20 lire/ora. Cazarea este asigurata de catre angajator contra cost si poate fi cuprinsa intre 25 GBP si 70 GBP / saptamana, in functie de facilitati. Nu se achita comision in tara!

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - avansat. Experienta pe postul de barman minim 1 an. Aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate. Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai