Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in Germania pe bani adevarati? Compania germana de prestigiu Personal-International.GmbH se ofera sa-ti gaseasca un loc de munca bine platit in Germania in cadrul unor companii/institutii germane de top din domeniile de activitate de mai jos. Atentie!! Nu pecepem nici un fel de comisioane de la candidati pentru aceste servicii! Domenii de activitate: - inginerie (ingineri, tehncieni si project manageri in domeniile de mecanica, electronica, vanzari, cercetare si dezvoltare, tehnicieni in constructii metalice, ingineri pe industria frigorifica, specialist/tehnician in utilizarea masinilor cu comanda numerica (CNC) - IT software (Programatori, testeri, developeri, analisti, ingineri de sistem, proiectanti solutii informatice, manageri de proiect)

Cerinte

CERINTE: • Varsta : 28 – 47 ani (pentru functiile de conducere maxim 50 de ani) • Calificare in domeniu (cu certificare/diploma/etc) • Limba Germana – cunostinte avansate (certificarea Goethe este un avantaj) • Limba Engleza - este un avantaj (obligatorie pentru candidatii din domeniul IT) • Experienta profesionala in domeniu – Nu este necesara (daca exista reprezinta un avantaj) • Experienta anterioara de munca in Germania reprezinta un avantaj • Terminarea unei scoli/facultati in limba Germana reprezinta un avantaj • Seriozitate si responsabilitate • Disponibilitate de relocare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja