Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job-uri Asistenti Medicali, UK Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist Sector: Care Home Interviuri in Bucuresti: 27 Octombrie Locatii: Norfolk area, Suffolk area, Bedford, Dorset, Cheshire Salariu: HCA-£10/hour; RGN- £12,00/hour Beneficii: Calatorie si Acomodare: - £1500 bonus pentru biletul de avion si acomodare - Transfer gratuity de la aeroport la acomodare Salariu: - Infirmieri (Candidat cu PRN): £10/ora - Candidat cu PIN: £12.50/ora - Dupa 6 luni perioada de proba, in functie de performante, salariul poate ajunge la £20.00/ora Training, concediu si ture: - Full training - Perioada de proba: 3 luni - Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire - Concediu anual: 28 de zile / an - Program standard de lucru: 37,5 – 40 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte Alte beneficii: - Asistenta pentru acomodare permanenta - Support pentru deschiderea unui cont bancar si obtinerea NINO Va ajutam cu: - Inregistrarea la NMC - Material pregatitoare pentru interviu - Simulari de interviu in limba engleza

Cerinte

- Job-ul este disponibil pentru asistentii in curs de inregistrare la NMC; candidatii care au aplicat dupa 16 ianuarie 2016 sunt de asemenea eligibili - Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1 - Experienta solicitata: 6 – 12 luni

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja