Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali Generalisti, Azil, £14,00/h Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Azil de batrani Interviuri in Bucuresti: 12 – 13 Iulie Locatii: Kings Lynn (Norfolk area) & March (Cambridgeshire area) Tipul job-ului: full-time Salariu: £14,00/h Beneficii Calatorie si Acomodare: - Bilet de avion gratuit - Transport de la aeroport platit - 3 luni de cazare gratuita - £200/ luna chirie (daca asistentii opteaza pt acomodarea oferita de angajator) Salariu: - Candidati cu PRN: £7.60- £8.60/h - Candidati in asteptarea PIN-ului: £10.50/h - Candidati inregistrati la NMC: £14/h Training, concediu si ture: - Full training - Perioada de proba: 3 luni - Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire - Concediu anual: 28 de zile/an - Program standard de lucru: 33 – 44 ore/saptamana - Ture de zi si de noapte Suport preinterviu: - Privind inregistraea la NMC - Simulari de interviu cu recruterii companiei - Material pregatitoare

Cerinte

- Se accepta si candidati fara experienta - Engleza la nivel conversational: A2 - B1 - Candidatii trebuie sa fi inceput deja inregistrarea la NMC (sa aiba dosarul trimis la NMC si prima plata, taxa de inregistrare, facuta)

30 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja