Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job-uri Asistenti Medicali in UK, Cardiff Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Interviuri pe Skype: 11 – 12 Octombrie Locatie: Cardiff Salariu: £11,00/ ora Beneficii: Calatorie si acomodare: • 3 luni de acomodare (primele 6 saptamani sunt gratuite, urmatoarele 6 saptamani se deduc din salariu • Bilet de avion asigurat Plata: • £11,00/ ora • Dupa 6 luni de zile salariul va creste la £13,50/ ora Training, concediu si ture: • Training complet asigurat de angajator • Perioada de proba: 3 luni • Contract pe perioada de o luna cu posibilitatea de prelungire • Concediu anual: 28 de zile / an • Program standard de lucru: 37.5 – 40 de ore / saptamana • Ture de zi de noapte de 12 ore • Mese lapret redus • Suport pentru cazare • Suport pentru deschiderea unui cont bancar si pentru obtinerea NINO Va ajutam cu: • Inregistrarea la NMC • Simulari de interviu in limba engleza • Materiale pregatitoare pentru interviu

Cerinte

• In curs de inregistrare la NMC (cu actele trimise si primaplata facuta) • Nivel de limba engleza solicitat de angajator: A2 – B1 • Experienta solicitata de angajator: 6 – 12 luni

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja