Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

La All EU Recruitment am inceput recrutarile pentru posturile vacante in Belgia si Olanda, peste 250 de oferte disponibile din luna ianuarie 2018. NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE DE LA CANDIDATI SAU VIITORI ANGAJATI! Va stam la dispozitie cu informatii privind angajarea in strainatate, cu sfaturi si consultanta CV gratuita, cu oferte de munca pe domenii variate, in special in Belgia si Olanda! Mai jos gasiti lista cu job-uri. Cu prietenie si respect, Echipa All EU Recruitment Domeniul AUTO (avem mai multe posturi pentru fiecare oferta in parte) • Mecanic camioane • Mecanic utilaje grele • Mecanic camion Mercedes • Mecanic VOLVO • Mecanic autobuze • Mecanic camion • Mecanic camion si remorca • Mecanic tractoare • Mecanic camion/utilaje agricole • Electromecanic camioane si automacara • Vopsitor auto • Tinichigiu • Colantor auto • Sofer Camion • Soferi TIR Domeniul CNC (avem mai multe posturi pentru fiecare oferta in parte) • Operator masina de indoit • Operator masina de taiat cu laser • Operator masina de indoit si rulat • Operator strung • Programator freza • Operator masina de taiat • Operator masina tamplarie aluminiu • Operator / programator freza • Operator / programator strung si freza Domeniul CONSTRUCTII, INSTALATII, MENTENANTA (avem mai multe posturi pentru fiecare oferta in parte) • Dulgher / Cofrajor • Tencuitori • Muncitori beton • Polizator beton • Turnator sape • Zidar • Montator fatade • Fierar betonist • Electricieni • Electricieni instrumentatie • Instalator • Instalator sisteme antiincendiu • Macaragiu automacara • Electromecanic departament extrudare • Mecanic mententanta • Mecanic macara • Sudor • Sudor semiautomat • Sudor MIG MAG • Sudor MIG MAG half automatic • Sudor MIG MAG automatic • Sudor TIG • Montator / Sudor (half automatic) • Montator / Sudor • Motostivuitorist Alte domenii: • Bucatar • Ajutor bucatar • Gradinar • Fish Filler • Ambalator oua • Culegator ciuperci • Operator productie • Operator depozit (cu atestat de stivuitorist)

Cerinte

Fara exceptie, o conditie obligatorie pentru ofertele noastre este cunoasterea la nivel conversational (sau, pentru unele posturi, la nivel foarte bun) a limbii engleze sau franceze.

100 pozitii disponibile 82 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai