Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatii: Liverpool, Bedford, Daventry, Warrington, Milton Keynes, Doncaster, Wellingborough, Bedford sau în orice altă locație din Anglia unde clientul va avea solicitari Data start: ASAP Salariu: 1000 £/luna net (sambata si duminica + 1 £/ora; ture noapte + 1£/ora ; sarbatorile legale si ore suplimentare platite in plus) Beneficii: Cazarea asigurata contra cost 60-70 £/saptamana – toate facturile incluse Transportul de la aeroport la cazare asigurat de partener contracost ( 30£ ) Asistenta pentru deschidera contului bancar Asistenta pentru obtinerea numarului NINO si UTR si formalitatile pentru self-employment Contract pe perioadata determinata 6 luni cu posibilitate de prelungire Training gratuit Responsabilitati: Descarcarea paletilor cu marfa sosita in depozit Receptia paletilor si verificarea eventualelor probleme aparute pe durata transportului. Desfacerea paletilor si impartirea produselor pe coduri si categori Receptia -cantitativa si calitativa a produselor Aranjarea pe raft a produselor receptionate conform cerintelor Efectuarea comenzilor Verificarea si ambalarea comenzilor pentru livrare Livrarea produselor ambalate Curatenia la locul de munca adica aranjarea paletilor si ambalajelor

Cerinte

Cerinte: Limba engleza - Intermediar NECONSUMATORI de alcool si droguri Clinic sanatos DETALII IMPORTANTE Suma aproximativa necesara relocarii este de £600. Depozit chirie - rambursabil cu un preaviz de 45 de zile-£ 120 Comision agent imobiliar-£ 200 Transport zilnic*-£ 6

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja