Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Personal domestic pentru familii din GRECIA. Plecari rapide! Posturi vacante: - Bone/ Menajere - Alte posturi domestice precum, dar nu limitate la: Asistent domestic cu cazare si masa/ Asistent domestic fara cazare si masa/ Personal curatenie/ Gradinari/ Bucatari/ Soferi/ Educatori/ Au pair/ Ingrijire batrani etc. Locatiile prestarii muncii sunt foarte frumoase, familiile sunt instarite iar candidatul primeste toate conditiile necesare unui trai confortabil. Avantajele programului: -Castig minim de 700 EUR/ luna brut. - Contracte de 12 luni cu posibilitate de prelungire. - Cazarea si 3 mese/ zi asigurate gratuit (in cele mai multe situatii). - Preluare de la aeroport, sau, in cazul in care aceasta optiune nu este disponibila, acoperirea acestor costuri de catre Familia-gazda. - Posibilitatea de a insoti Familia-gazda in vacante, in intreaga lume. - Plecari rapide.

Cerinte

Posturile necesita experienta prealabila de minim 24 luni pe un post similar. Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie. Se cere cunoasterea limbii engleze, la nivel de conversatie, minim nota 6 pe o scara de la 1 - 10.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja