Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Odata cu apropierea Sarbatorilor de iarna, vin si joburile cu criterii flexibile, drept pentru care, in momentul de fata, cautam persoane (femei si barbati) cu nivel engleza BASIC pentru posturi necalificate in depozite, in zona Stoke on Trent. Salariul incepe de la 7.20 lire / ora si creste in functie de ture, ore suplimentare, productivitate etc. Pozitiile sunt disponibile doar saptamana aceasta, plecarile avand loc in cursul saptamanii viitoare. Recrutarile se realizeaza pe baza de interviu. Veti fi contactati de unul dintre consultatii nostri si programati la un interviu in cadrul caruia se vor discuta toate detaliile. Va dorim succes!

Cerinte

- nivel engleza - BASIC - persoane muncitoare - atentie la detalii - disponibile pentru ore suplimentare - femei si barbati - experienta nu este necesara - se ofera training

20 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja