Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie detinatoare de licenta GLA recruteaza muncitori necalificati pentru a lucra in agricultura in Scotia Pentru aceasta oferta nu se solicita limba engleza!! Se solicita comisionul optional inainte de plecare in valoare de 135 de lire! Oferta: Salarizare: - este intre 800 si 1600 de lire/ luna in functie de experienta si productivitate. Program de lucru: 8 ore/zi Cazare: se asigura cazare contra cost : 37.45 lire/saptamana + utilitati (cazarea se deduce din salariu) Munca se desfasoara in hale, sere, pe camp sau in depozite. Activitatile zilnice principale: culesul fructelor de padure. PLECARI IMEDIATE! SE LUCREAZA LA NORMA!

Cerinte

CERINTE: -Se accepta persoane care nu cunosc limba engleza -Eperienta este un avantaj insa nu este o conditie eliminatory. -Conditie fizica buna - apt de munca -Exista limita de varsta pana in 45 de ani. -Experienta in agricultura este un avantaj -Contract de munca pe perioada sezoniera pana in data de 29 noiembrie 2016 iar candidatii buni pot sa ramana si peste iarna dupa incheierea sezonului

50 pozitii disponibile 107 persoane au aplicat deja