Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ai experienta in domeniul electric si doresti sa iti dezvolti abilitatile in acest domeniu? Recrutam Jointer-i pentru o companie multinationala din domeniul productiei de cablaje. Locatie de lucru: Slatina, jud.Olt Activitatea consta in realizare conexiuni cabluri electice, mansonari, punere in functiune instalatii. Daca esti o persoana dinamica, ai abilitati tehnice si disponibilitate pentru detasari in tara si strainatate, aplica acum !

Cerinte

- studii tehnice (domeniul electric) - experienta in domeniul electric minim 1 an - disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate Responsabilitati: - montaj cabluri subterane, antene și în clădiri - executarea lucrărilor pentru instalarea acestor cabluri de Cupru și FO - racordarea cablurilor (pregătire, joncțiune, măsurare electrică, joncțiune cu manșon închis) Se ofera salariu motivant (salariu fix, sporuri, bonusuri, diurna pentru deplasari) si posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti in domeniul tehnic!

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai