Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ambitioasa cu sau fara experienta in domeniul IT, dar cu potential de dezvoltare in acest sector de activitate si cu un nivel mediu de cunoastere a limbii franceze.

Cerinte

Aptitudini: - Bune abilitati de comunicare - Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate. - Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului. - Capacitate de a lua decizii corecte si rapide. - Atentie la detalii. Avantaje: - Experienta de lucru intr-un mediu de servicii client - Cunostinte/experienta asupra sistemelor de operare Windows (configurare/troubleshooting), notiuni de retelistica. Descrierea jobului: - Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice si intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora; - Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice; - Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite. Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja