Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilități: · Conectarea permanentă la piață, cunoașterea pieței de profil, identificarea nevoilor și potențialului de business; · Participarea activă la menținerea notorietații companiei în piață; · Gestionarea și dezvoltarea portofoliului actual de clienți; · Abordarea clienților noi, conducerea discuțiilor cu aceștia; · Implicare în acțiuni de marketing, propuneri și inițiative pentru atingerea nevoilor clienților; · Încheierea contractelor de afaceri cu clienții noi și cu cei existenți; Cu cine lucrăm? Clienții noștri sunt companii multinaționale și agenții de publicitate. Ce oferim? · Un mediu plăcut de lucru · Posibilitatea dezvoltării personale · Salariu motivant

Cerinte

Profil dorit: · Minim 1 an de experienta în Vânzări / Client Service (domeniul materialelor promoționale de preferat); · Atitudine proactivă, spirit de inițiativă; · Spirit întreprinzător, orientare către soluții și rezultate; · Excelente abilități de relaționare și comunicare; · Atitudine pozitivă, nivel ridicat de motivație și determinare; · Integritate Te vrem în echipa noastră.. ..o echipă dinamică, proactivă și flexibilă. Ne caracterizează spiritul tânăr, muncim cu drag și spor, dar știm și să ne simțim bine la locul de muncă. Cu ce ne ocupăm timpul? Importul, personalizarea și distribuția produselor promoționale și a produselor textile din Asia și Europa, din 2001. Cu ce ne mândrim? Avem o vastă experiență în importul și distribuția de articole promoționale. În Septembrie 2015 am lansat brandul Promolino - vânătorul de promoționale, pentru a defini o imagine mai apropiată de clienți, furnizori și parteneri. Data infiintarii companiei: 2001

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai