Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautăm colegi care doresc să își dezvolte dezvolte cunoștintele de contabilitate. Dacă ai abilități de analiză și tinzi să planifici și să organizezi toate activitățile în care te implici, vino să ne cunoaștem și să îți găsim un loc în echipa noastră. Care va fi rolul lui în echipa noastră: Să abordeze creativ proiectele alocate Să mențină comunicarea cu colegii și cu reprezentanții clienților Să efectueze activități independente și în echipă Să întocmească documentele care urmează să fie livrate clienților Să participe la programe de instruire organizate de companie Ce oferim: Un mediu de lucru în care este încurajată dezvoltarea personală Formare profesională prin sesiuni de training interne și externe O echipă tânără, dinamică şi plăcută Calificare ACCA și/sau CECCAR – program complet (cursuri și examene)

Cerinte

Căutăm coleg pentru echipa de Contabilitate Externalizată: Cu 1-2 ani experiență în servicii de contabilitate externalizată Absolvent de studii economice sau alte domenii relevante Abilităţi analitice și numerice Abilităţi de planificare Competențe de operare (MS Office) Abilitatea de a lucra în echipă Preocupare pentru dezvoltare continuă Abilităţile de comunicare în limba română și în limba engleză (cele de limba franceză şi/sau limba germană constituie un avantaj) Procesul de recrutare: Testarea aptitudinilor profesionale Interviuri cu Departamentul HR și Managerul Departamentului de Contabilitate

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja