Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Iți dorești o carieră în cadrul unei agenții de publicitate BTL? Noi îți oferim oportunitatea de a învăța și a te dezvolta pe segmentul implementării și coordonării de campanii de publicitate (BTL) pentru companii multinaționale. Ce ne dorim de la tine? - Experiență anterioară în implementarea și/sau organizarea unor proiecte /evenimente; - Dorință de învățare și implicare activă în toate etapele proiectelor până la finalizare; - Determinare în a găsi soluții pentru situațiile nou apărute; - Capacitate de adaptare continuă la nou; - Atenție deosebită la detalii; - Asumarea responsabilității activităților alocate; - Să înțelegi cu adevărat importanța lucrului în echipă; - Bune cunoștințe de Excel și PowerPoint; - Studii superioare; - Nivel bun al limbii engleze; ...și nu în ultimul rând, să fii o persoană foarte dinamică, deschisă, comunicativă și veselă :)

Cerinte

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus și locuiești în București, dorim să te cunoaștem! Cu peste 13 ani de experiență în domeniul BTL & Experiential Marketing, FRONT LINE MARKETING te poate ajuta să îți construiești o carieră de succes.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai