Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Activitatea ORGA constă în: - extracții de date și analiza lor; - creare și mentenanță rapoarte în Excel și MS Reporting Services; - gestiune și testare software-uri companie, implementare și actualizare template-uri; - dezvoltare Datawarehouse; - identificare/evaluare feedback-uri/cerințe utilizatori; - realizare specificații pentru IT; - suport on-site/telefonic departamentelor operative; - suport în gestiune clienți externi (bănci/asiguratori/furnizori de servicii diverse).

Cerinte

- Ești pasionat de domeniul Ingineriei sau IT? - Ai cunoștințe privind pachetul MS Office? - Dorești să îți dezvolți cunoștințele privind tool-urile informatice Transact SQL, HML tools Visual Studio, SQL Reporting Services? - Vrei să te familiarizezi cu domeniul financiar-bancar? - Te-ar interesa să înveți limba italiană? - Ai o bună gândire logică și analitică? - Ești organizat și poți gestiona în mod eficient deadline-urile? Ai oportunitatea să fii colegul nostru în departamentul ORGA: Organizare și Procese! Beneficii: - bonus de performanță; - card privat de sănătate; - cost asigurat al transportului cu mijloace în comun în orașul Arad; - cursuri gratuite de limba italiană; - training tehnic intern de specialitate; - training de perfecționare și specializare; - program full-time (L-V); - team building-uri.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane