Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Activitatea ORGA constă în: - extracţii de date şi analiza lor; - creare și mentenanță rapoarte în Excel și MS Reporting Services, - gestiune și testare software-uri companie, implementare și actualizare template-uri; - dezvoltare Datawarehouse; - identificare/evaluare feedback-uri/cerinţe utilizatori; - realizare specificaţii pentru IT; - suport on-site/telefonic departamentelor operative; - suport în gestiune clienţi externi (bănci/asiguratori/furnizori de servicii diverse); Ofertă: - bonus de performanță; - card privat de sănătate; - cost asigurat al transportuui cu mijloace în comun în orașul Arad; - cursuri gratuite de limba italiană; - training tehnic intern de specialitate; - program full-time (Luni-Vineri); - team building.

Cerinte

- Eşti pasionat de domeniul Ingineriei sau IT? - Ai cunoştinţe privind pachetul MS Office? - Dorești să îți dezvolți cunoștințele privind tool-urile informatice Transact SQL, XML tools Visual Studio, SQL Reporting Services? - Vrei să te familiarizezi cu domeniul financiar-bancar? - Te-ar interesa să înveţi limba italiană? - Ai o bună gândire logică şi analitică? - Eşti organizat şi poţi gestiona în mod eficient deadline-urile? Ai oportunitatea să fii colegul nostru în departamentul ORGA: Organizare și Proces!

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai