Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

-Esti o persona creativa si priceputa; -Vrei sa fi la curent cu ultimele tendinte in UX & UI; - Iti place brandingul si advertisingul; - Te pricepi sa aranjezi frumos in layout si sa-l pregatesti pentru print; - Esti student in ani terminali sau absolvent al Universitatii Nationale de Arte din Bucuresti; Iti oferim: - Integrarea intr-o echipa tanara, performanta, mediu de lucru dinamic, locatie ultracentrala; - Oportunitatea de a lucra pe proiecte interesante, cu tehnologii diverse si companii de top;

Cerinte

- Cunostinte Photoshop, HTML/CSS; - Dorinta permanenta de a ramane conectat la noutatile din domeniu; - Initiativa, creativitate, atitudine pozitiva si deschisa spre rezolvarea problemelor; - Abilitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa; - Atentie sporita la detalii.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai