Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• Participarea la meetinguri cu clienți și potențiali clienți pentru a înțelege piața și nișa în care activează aceștia • Realizarea de analize de piață, SWOT și a concurenței pentru clienți • Planificarea și implementarea strategiilor de marketing pentru social media • Realizarea de conținut pentru blog-uri, site-uri, bannere • Crearea și gestionarea campaniilor Facebook ads și Google Adwords • Realizarea și trimiterea de newslettere Beneficii: • Mediu de muncă tânăr și dinamic • Abonament lunar transport în comun pe 1 linie, pentru că programul este unul flexibil • Cursuri și instrumentele de care vei avea nevoie pentru a-ți crește competențele profesionale • Creșteri salariale bazate pe performanță

Cerinte

• Absolvent al Facultății de Marketing, Jurnalism, Comunicare • Experiență de aproximativ 1 an pe o poziție similară (internship, proiecte, ONG, departament de marketing) • Cunoștințe de Social Media Copywriting, E-mail marketing, Digital Marketing • Obținerea de certificări Google (AdWords și Analytics) • Administrarea de campanii Facebook Ads și/sau Google Adwords

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai