Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului Responsabilitati: Promoveaza numele, imaginea si serviciile companiei in relatiile cu clientii; Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona alocata; Emite si transmite rapoartele solicitate de catre directorul de vanzari; Monitorizeaza evolutia campaniilor, contractelor si a altor evenimente cu caracter special desfasurate in cadrul departamentului. Programare activitati: Fixeaza intalniri pentru reprezentantii de vanzari; Contacteaza clientii in vederea participarii la diferite evenimente organizate de catre firma; Promovarea si vanzarea telefonica a produselor catre clientii din baza de date; Anuntarea ofertelor speciale; Facturarea produselor catre clienti; Urmareste evolutia soldurilor / client si stabileste programarea platilor de la acestia. Beneficii oferite: Mediu de lucru profesionist; Pachet salarial +bonusuri in functie de performanta; Posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Cerinte: Experienta minim 1 an in telesales; Prezinta avantaj experienta in vanzarile de produse farmaceutice; Studii superioare: in domeniul farmaceutic - prezinta avantaj; Excelente abilitati de comunicare si negociere; Orientare catre client, atitudine proactiva, dorinta de dezvoltare, invatare activa, spirit de echipa;Operare PC (Word, Excel).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai