Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam o colega in echipa noastra care sa: - se implice in procesul de calcul de salarii (pontaje, concedii medicale, calcul salarial, rapoarte, D112) - participe la completarea si transmiterea REVISAL - sa ofere informatii salariatilor cu privire la solicitarile acestora - participe la realizare de cercetari disciplinare - gestioneze aplicatia de concedii de odihna si pontaj, insotite de rapoarte lunare catre management - actualizeze organigramele - emita adeverinte catre salariati - ofere suport pentru echipa admin in proiecte ad-hoc de mare volum

Cerinte

Ne dorim: - O persoana receptiva, implicata, organizata, cu atitudine profesionala, atenta la detalii, proactiva - Toleranta la stres - Foarte bune abilitati de comunicare - Spirit de echipa - Abilitati bune de prioritizare a activitatilor - Rapiditate si eficienta in solutionarea problemelor - Gandire analitica - Curs Inspector Resurse Umane + Curs Inspector Salarii si experienta in domeniu de cel putin 1 an (1 an de calcul salarial) - Foarte bune cunostinte de legislatia muncii si salarizare - Cunostinte foarte bune de operare PC (intreg pachetul Microsoft Office)

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai