Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Analiza cerintelor pentru profilele candidatilor • Cautarea in baza de date proprie si contactarea celor mai potriviti candidati, precum si actualizarea bazei de date • Evidenta portofoliului propriu de candidati (contactare, interviu, observatii, etc) • Postarea de anunturi pentru job-uri disponibile • Vanzarea joburilor disponibile • Diverse evidente,organizare documente • Curierat, mentinerea relatiei cu candidatii

Cerinte

• Absolvent/a studii superioare • Foarte bune cunostinte de limba engleza, nivel avansat • Cunostinte avansate de Ms Office • Foarte bune abilitati organizatorice si de comunicare • Abilitati de organizare si orientare spre detaliu • Abilitati de vanzare • Initiativa, proactivitate, loialitate si flexibilitate • Abilitati de coordonare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja