Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tomato Solutions, agentie de munca temporara, isi mareste echipa! Angajam un JUNIOR RECRUITER indraznet si descurcaret. Daca: - ai experienta de cel putin 1 an pe un post similar - ai la activ recrutari in domeniul "blue collar" si "HORECA" - ai cunostinte de limba franceza la nivel conversational, dar nici engleza nu ti-e straina - esti o persoana punctuala, serioasa, organizata ...alatura-te echipei noastre! Iti oferim: - pachet salarial atractiv, negociabil in urma interviului - decont de transport - mediu de lucru stabil, ne dorim o colaborare de lunga durata alaturi de tine - contract de munca pe perioada nedeterminata Te asteptam in echipa noastra!

Cerinte

Responsabilitati: - postare de noi anunturi de recrutare pe diverse platfome online - screening de CV si stabilirea unor interviuri atat telefonice cat sui face-to-face - intocmirea contractelor pentru detasarea potentialilor candidati - mentinerea legaturii periodicii cu angajatii companiei detasati in Franta si Belgia.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja