Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: • selectarea si analizarea CV-urilor; • programarea candidatilor pentru interviu; • realizarea interviurilor si testarea candidatilor; • elaborarea listei scurte si prezentarea candidatilor catre angajator; • transmiterea feedback-ului catre cadidatii implicati in procesul de selectie; • consilierea candidatilor in vederea ocuparii celui mai potrivit post in conformitate cu pregatirea si experienta acestora.

Cerinte

Ne dorim ca in echipa sa ni se alature o persoana implicata, dedicata, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional. • bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare; • cunostinte utilizare PC - MS Office; • atentie la detalii si gandire analitica; • excelente abilitati de organizare, prioritizare si respectare a deadline-urilor; • persoana calma, responsabila si orientata catre rezultate.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai