Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Europakraft Jobs este o companie recunoscuta la nivel european pentru serviciile de selectare si plasare de personal si servicii suport pentru afaceri. Cautam tineri absolventi cat si persoane experimentate sa ne extindem si sa facem fata nevoilor clientilor nostri, companii cu renume international. Oferim - Contract de munca pe perioada nedeterminata - Pachet salarial atractiv, negociabil si comisioane de succes - Birou ultracentral, calculator si telefon de serviciu

Cerinte

- Cunostinte generale Microsoft Office - Abilitati sociale - Cunostinte de limba engleza medii - Cunostinte de limba germana, prezinta avantaj Principale responsabilitati - completare si intruducerea informatiilor in baza de date - gasirea de noi candidati pentru cerintele clientilor actuali - contactarea candidatilor si mentinerea contactului pana la momentul angajarii - desfasurarea activitatilor de marketing pe platformele de recrutare si social media Cautam personal pentru urmatoarele pozitii: Manager Recruiter Operatori telefonie si operare calculator

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja