Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti interest de un job entry-level in HR? Lugera - The People Republic, una dintre companiile de top din Europa in domeniul resurselor umane, cauta colegi pentru a se alatura echipei intr-un proiect de recuratare in mai multe locatii: Vaslui, Iasi, Cluj-Napoca. Durata proiectului este pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire. Responsabilitati: Analizarea nevoilor clientului si planificarea procesului de recrutare; Identificarea candidatilor potriviti si selectia CV-urilor; Gestionarea procesului de recrutare (postarea anunturilor, selectia CV-urilor, contactarea candidatilor, sustinerea interviurilor etc); Administrarea bazei de date pentru candidati; Realizarea procedurii de angajare si a dosarului de personal; Construirea si mentinerea unei relatii profesionale cu clientul si candidatii

Cerinte

Cerinte: Proactivitate, dinamism si moticatie puternica pentru construirea unei cariere in Resurse Umane; Abilitati bune de organizare si planificare; Experienta in domeniu/voluntariat in Resurse Umane – constituie un avantaj; Studii superioare; Cunostinte utilizare Excel; Cunostinte de limba engleza - nivel mediu; Permis de conducere categoria B. Aplica cu incredere !

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja